Acasă » Fişiere » Campionatul Mondial 2014

Programul complet al fazei grupelor Campionatului Mondial 2014
24.01.14, 13:23:40
12 iunie: Grupa A: Brazilia - Croaţia, la Sao Paulo, la ora 23.00, ora României;

13 iunie: Grupa A: Mexic - Camerun, la Natal, ora 19.00; Grupa B: Spania - Olanda, la Salvador, ora 23.00, Chile - Australia, la Cuiaba, ora 01.00 (ora 18.00 în Brazilia);

14 iunie: Grupa C: Columbia - Grecia, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa D: Uruguay - Costa Rica, la Fortaleza, ora 22.00; Grupa C: Coasta de Fildeş - Japonia, la Recife, ora 01.00;

15 iunie: Grupa D: Anglia - Italia, la Manaus, ora 04.00; Grupa E: Elveţia - Ecuador, la Brasilia, ora 19.00, Franţa - Ungaria, la Porto Alegre, ora 22.00; Grupa F: Argentina - Bosnia-Herţegovina, la Rio de Janeiro, ora 01.00;

16 iunie: Grupa G: Germania - Portugalia, la Salvador, ora 20.00; Grupa F: Iran - Nigeria, la Curitiba, ora 23.40; Grupa G: Ghana - SUA, la Natal, ora 01.00;

17 iunie: Grupa H: Belgia - Algeria, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa A: Brazilia - Mexic, la Fortaleza, ora 22.00; Grupa H: Rusia - Coreea de Sud, la Cuiaba, ora 01.00;

18 iunie: Grupa B: Australia - Olanda, la Porto Alegre, ora 19.00; Grupa A: Camerun - Croaţia, la Manaus, ora 22.00; Grupa B: Spania - Chile, la Rio de Janeiro, ora 01.00;

19 iunie: Grupa C: Columbia - Coasta de Fildeş, la Brasilia, ora 19.00; Grupa D: Uruguay - Anglia, la Sao Paulo, ora 22.00; Grupa C: Japonia - Grecia, la Natal, ora 01.00;

20 iunie: Grupa D: Italia - Costa Rica, la Recife, ora 19.00; Grupa E: Elveţia - Franţa, la Salvador, ora 23.00; Honduras - Ecuador, la Curitiba, ora 02.40;

21 iunie: Grupa F: Argentina - Iran, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa G: Germania - Ghana, la Fortaleza, ora 22.00; Grupa F: Nigeria - Bosnia-Herţegovina, la Cuiaba, ora 01.00;

22 iunie: Grupa H: Coreea de Sud - Algeria, la Porto Alegre, ora 19.00; Grupa G: SUA - Portugalia, la Manaus, ora 22.00; Grupa H: Belgia - Rusia, la Rio de Janeiro, ora 01.00;

23 iunie: Grupa B: Australia - Spania, la Curitiba, ora 20.40; Olanda - Chile, la Sao Paulo, ora 19.00; Grupa A: Camerun - Brazilia, la Brasilia, ora 23.00; Croaţia - Mexic, la Recife, ora 23.00;

24 iunie: Grupa D: Italia - Uruguay, la Natal, ora 19.00; Costa Rica - Anglia, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa C: Japonia - Columbia, la Cuiaba, ora 23.00; Grecia - Coasta de Fildeş, la Fortaleza, ora 23.00.

25 iunie: Grupa F: Nigeria - Argentina, la Porto Alegre, ora 19.00; Bosnia-Herţegovina - Iran, la Salvador, ora 20.00; Grupa E: Honduras - Elveţia, la Manaus, ora 23.00; Ecuador - Franţa, la Rio de Janeiro, ora 23.00;

26 iunie: Grupa G: SUA - Germania, la Recife, ora 19.00; Portugalia - Ghana, la Brasilia, ora 19.00; Grupa H: Coreea de Sud - Belgia, la Sao Paulo, ora 23.00; Algeria - Rusia, la Curitiba, ora 00.40.
Categorie: Campionatul Mondial 2014 | Adăugat de: veasca | Tag-uri: grupa d mondial, grupa a cm 2014, grupa cm 2014, grupa c mondial, programul faz, grupa f cm, grupa b cm 2014, tragere la sorti cm 2014, grupa e
Vizualizări: 302 | Descărcări: 0 | Rating: 0.0/0
Total comentarii : 0
avatar
{ "rstars_b_image" : "/img/rate.png", "rstars_b_size" : "21",